<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<rss version="2.0" xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/" xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/">
	<channel>
		<title><![CDATA[Podlaskie Forum Fotograficzne - Wszystkie działy]]></title>
		<link>http://pofo.pl/</link>
		<description><![CDATA[Podlaskie Forum Fotograficzne - http://pofo.pl]]></description>
		<pubDate>Fri, 18 May 2012 14:08:21 +0000</pubDate>
		<generator>MyBB</generator>
		<item>
			<title><![CDATA[Albstore.pl - albumy, ramki, odbitki]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1604</link>
			<pubDate>Sat, 28 Apr 2012 20:53:36 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1604</guid>
			<description><![CDATA[<a href="http://albstore.pl" target="_blank">Albstore.pl</a> to profesjonalny sklep z albumami na zdjęcia, ramkami do zdjęć oraz odbitkami fotograficznymi.<br />
<br />
Posiadamy w swojej ofercie albumy fotograficzne na różne okazję (chrzest, ślub, komunia) oraz duży wybór ramek do zdjęć. <br />
<br />
Obecnie w naszym foto magazynie znajdują się albumy fotograficzne takich marek jak <a href="http://albstore.pl/producenci/goldbuch.html" target="_blank">Goldbuch</a>, <a href="http://albstore.pl/producenci/walther.html" target="_blank">Walther,</a> <a href="http://albstore.pl/producenci/henzo.html" target="_blank">Henzo</a>, <a href="http://albstore.pl/producenci/lotmar.html" target="_blank">Lotmar</a> i wielu innych. Jednak naszym największym atutem jest posiadanie albumów fotograficznych wykonanych przez <a href="http://albstore.pl/albumy/albumy-introligatorskie.html" target="_blank">introligatorów</a>. Albumy takie wykonane są z najwyższą precyzją i starannością oraz z najlepszych jakościowo materiałów. <br />
<br />
Naszą ofertę ciągle powiększamy o najlepsze na rynku <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne.html" target="_blank">akcesoria fotograficzne</a>  tj. <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne/przylepce.html" target="_blank">fotoprzylepce do zdjęć</a>, <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne/rozki-do-zdjec.html" target="_blank">rożki</a>, <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne/pistolety-i-blony-klejowe.html" target="_blank">pistolety ATG700</a> i <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne/pistolety-i-blony-klejowe.html" target="_blank">błony klejowe Scotch</a>.<br />
<br />
Zakupione albumy oraz ramki fotograficzne są zawsze bardzo solidnie zapakowane i zabezpieczone na czas wysyłki. Klient na każdym etapie procesu finalizacji zamówienia jest odpowiednio informowany meilowo. Gdyby jednak nasze produkty nie spełniły Państwa oczekiwań, to zawsze możliwy jest ich zwrot - bez podania przyczyny - w terminie 10 dni od daty dostarczenia przesyłki.<br />
<br />
<a href="http://albstore.pl" target="_blank"><div style="text-align: center;"><img src="http://fotoss.pl/fotki/53_albstore/sklep.jpg" border="0" alt="[Obrazek: sklep.jpg]" /></div></a>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<a href="http://albstore.pl" target="_blank">Albstore.pl</a> to profesjonalny sklep z albumami na zdjęcia, ramkami do zdjęć oraz odbitkami fotograficznymi.<br />
<br />
Posiadamy w swojej ofercie albumy fotograficzne na różne okazję (chrzest, ślub, komunia) oraz duży wybór ramek do zdjęć. <br />
<br />
Obecnie w naszym foto magazynie znajdują się albumy fotograficzne takich marek jak <a href="http://albstore.pl/producenci/goldbuch.html" target="_blank">Goldbuch</a>, <a href="http://albstore.pl/producenci/walther.html" target="_blank">Walther,</a> <a href="http://albstore.pl/producenci/henzo.html" target="_blank">Henzo</a>, <a href="http://albstore.pl/producenci/lotmar.html" target="_blank">Lotmar</a> i wielu innych. Jednak naszym największym atutem jest posiadanie albumów fotograficznych wykonanych przez <a href="http://albstore.pl/albumy/albumy-introligatorskie.html" target="_blank">introligatorów</a>. Albumy takie wykonane są z najwyższą precyzją i starannością oraz z najlepszych jakościowo materiałów. <br />
<br />
Naszą ofertę ciągle powiększamy o najlepsze na rynku <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne.html" target="_blank">akcesoria fotograficzne</a>  tj. <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne/przylepce.html" target="_blank">fotoprzylepce do zdjęć</a>, <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne/rozki-do-zdjec.html" target="_blank">rożki</a>, <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne/pistolety-i-blony-klejowe.html" target="_blank">pistolety ATG700</a> i <a href="http://albstore.pl/akcesoria-fotograficzne/pistolety-i-blony-klejowe.html" target="_blank">błony klejowe Scotch</a>.<br />
<br />
Zakupione albumy oraz ramki fotograficzne są zawsze bardzo solidnie zapakowane i zabezpieczone na czas wysyłki. Klient na każdym etapie procesu finalizacji zamówienia jest odpowiednio informowany meilowo. Gdyby jednak nasze produkty nie spełniły Państwa oczekiwań, to zawsze możliwy jest ich zwrot - bez podania przyczyny - w terminie 10 dni od daty dostarczenia przesyłki.<br />
<br />
<a href="http://albstore.pl" target="_blank"><div style="text-align: center;"><img src="http://fotoss.pl/fotki/53_albstore/sklep.jpg" border="0" alt="[Obrazek: sklep.jpg]" /></div></a>]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[[Sprzedam] Lowepro Stealth Reporter D650 AW]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1597</link>
			<pubDate>Mon, 16 Apr 2012 19:46:37 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1597</guid>
			<description><![CDATA[Stan bardzo dobry, drobne przetarcia na spodzie. Pokrowiec przeciwdeszczowy chyba nieużywany. U mnie służyła głównie za magazyn w domu. Na zdjęciach widać powycierane uszy mocowania paska - standard w tych torbach.<br />
<br />
Jestem drugim właścicielem, jest sklepowy paragon, więc dożywotnia gwarancja również.<br />
Torba spokojnie mieści 2-3 puszki, sporą garstkę szkieł, laptopa 17" i inne duperele. Na ostatnim zdjęciu pokazany nikkor 300/2.8.<br />
W zestawie to co na zdjęciach (bez obiektywu <img src="images/smilies/wink.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Wink" title="Wink" /> ) + wspomniany paragon i ulotki/przewieszki dodawane w standardzie do torby.<br />
<br />
Cena: 320zł + ew. przesyłka<br />
Kontakt: PW lub kontakt (malpa) rafaloleksiewicz.pl<br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_01.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_01.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_02.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_02.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_03.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_03.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_04.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_04.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_05.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_05.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_06.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_06.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_07.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_07.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_08.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_08.jpg]" />]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Stan bardzo dobry, drobne przetarcia na spodzie. Pokrowiec przeciwdeszczowy chyba nieużywany. U mnie służyła głównie za magazyn w domu. Na zdjęciach widać powycierane uszy mocowania paska - standard w tych torbach.<br />
<br />
Jestem drugim właścicielem, jest sklepowy paragon, więc dożywotnia gwarancja również.<br />
Torba spokojnie mieści 2-3 puszki, sporą garstkę szkieł, laptopa 17" i inne duperele. Na ostatnim zdjęciu pokazany nikkor 300/2.8.<br />
W zestawie to co na zdjęciach (bez obiektywu <img src="images/smilies/wink.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Wink" title="Wink" /> ) + wspomniany paragon i ulotki/przewieszki dodawane w standardzie do torby.<br />
<br />
Cena: 320zł + ew. przesyłka<br />
Kontakt: PW lub kontakt (malpa) rafaloleksiewicz.pl<br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_01.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_01.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_02.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_02.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_03.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_03.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_04.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_04.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_05.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_05.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_06.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_06.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_07.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_07.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i559.photobucket.com/albums/ss40/slon1/20120416_08.jpg" border="0" alt="[Obrazek: 20120416_08.jpg]" />]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Regulamin]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1593</link>
			<pubDate>Fri, 13 Apr 2012 12:22:27 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1593</guid>
			<description><![CDATA[<span style="font-weight: bold;">Regulamin działu: - Polecane Firmy - Reklama</span><br />
<br />
1. Posty w dziale : Polecane Firmy - Reklama są widoczne przez każdego (nawet niezalogowanego) użytkownika forum<br />
2. Osoby które zechcą wykupić reklamę na pofo muszą założyć nowe konto firmowe o loginie: nazwafirmy.<br />
3. Tylko <span style="font-weight: bold;">konta firmowe</span> mają dostęp do publikowania informacji<br />
4. Użytkownik może pisać posty reklamujące tylko zakres jego działalności<br />
5 Użytkownik ma możliwość umieszczania linków do swojej strony www<br />
6. Użytkownik może dodawać zdjęcia do wpisów<br />
7. Użytkownicy forum nie mają możliwości komentowania postów<br />
<br />
<span style="font-weight: bold;">Opłaty:</span><br />
1. Miesięczne wyświetlanie wpisów użytkownika kosztuje 15zł netto.<br />
2. Pakiety: 6 miesięcy - 80zł netto. 12 miesięcy - 150zł /netto /2 miesiące gratis/<br />
3. Użytkownik dokonujący zakupu otrzymuje fakturę vat.<br />
4. Po zakończeniu okresu abonamentowego wszystkie wpisy są ukrywane. Trwałe usunięci ich następuje po 2 miesiącach od zakończenia okresu abonamnetowego<br />
<br />
<span style="font-weight: bold;">Ogólne zasady etyczne:</span><br />
1. Nie wolno w publikowanych postach zachowywać się chamsko, wulgarnie, nonszalancko, agresywnie, dwuznacznie, konfliktowo.<br />
2. Nie wolno publikować treści niezgodnych z prawem (treści faszystowskie, pornograficzne itp.)<br />
<br />
Wszystkie osoby które chcą wykupić reklamę proszę o kontakt meilowy: info@fotoss.pl]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<span style="font-weight: bold;">Regulamin działu: - Polecane Firmy - Reklama</span><br />
<br />
1. Posty w dziale : Polecane Firmy - Reklama są widoczne przez każdego (nawet niezalogowanego) użytkownika forum<br />
2. Osoby które zechcą wykupić reklamę na pofo muszą założyć nowe konto firmowe o loginie: nazwafirmy.<br />
3. Tylko <span style="font-weight: bold;">konta firmowe</span> mają dostęp do publikowania informacji<br />
4. Użytkownik może pisać posty reklamujące tylko zakres jego działalności<br />
5 Użytkownik ma możliwość umieszczania linków do swojej strony www<br />
6. Użytkownik może dodawać zdjęcia do wpisów<br />
7. Użytkownicy forum nie mają możliwości komentowania postów<br />
<br />
<span style="font-weight: bold;">Opłaty:</span><br />
1. Miesięczne wyświetlanie wpisów użytkownika kosztuje 15zł netto.<br />
2. Pakiety: 6 miesięcy - 80zł netto. 12 miesięcy - 150zł /netto /2 miesiące gratis/<br />
3. Użytkownik dokonujący zakupu otrzymuje fakturę vat.<br />
4. Po zakończeniu okresu abonamentowego wszystkie wpisy są ukrywane. Trwałe usunięci ich następuje po 2 miesiącach od zakończenia okresu abonamnetowego<br />
<br />
<span style="font-weight: bold;">Ogólne zasady etyczne:</span><br />
1. Nie wolno w publikowanych postach zachowywać się chamsko, wulgarnie, nonszalancko, agresywnie, dwuznacznie, konfliktowo.<br />
2. Nie wolno publikować treści niezgodnych z prawem (treści faszystowskie, pornograficzne itp.)<br />
<br />
Wszystkie osoby które chcą wykupić reklamę proszę o kontakt meilowy: info@fotoss.pl]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[[S] Canon EF 50mm f/1.4 USM]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1591</link>
			<pubDate>Tue, 10 Apr 2012 11:43:52 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1591</guid>
			<description><![CDATA[<span style="font-weight: bold;">Sprzedam obiektyw Canon EF 50mm f/1.4 USM</span><br />
<br />
Mam do sprzedania canonowską "pięćdziesiątkę" ze światłem 1.4. Obiektyw posiadam od nowości. W zestawie:<br />
- pudełko (zapomniałem sfotografować <img src="images/smilies/wink.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Wink" title="Wink" /> )<br />
- instrukcja<br />
- oba oryginalne dekielki<br />
- dorzucam oryginalną osłonę p.słoneczną  (z delikatnymi śladami użytkowania - ryski na dole osłony); od wewnętrznej strony osłona wyłożona jest specjalnym materiałem niwelującym odblaski<br />
<br />
Obiektyw jest w stanie b. dobrym. Nie nosi szczególnych śladów użytkowania, nie posiada rys ani otarć - ani na tubusie ani na szkłach. Nie był mocno eksploatowany bo większość zdjęć robię innymi ogniskowymi (35mm i 85mm).. a mimo tego kupiłem wersję ze światłem 1.2, wiec 1.4 jest jeszcze bardziej zbędny <img src="images/smilies/biggrin.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Big Grin" title="Big Grin" />  W środku obiektywu można dostrzec 2 miniaturowe pyłki, ale nie jestem w stanie pokazać ich na zdjęciach bo nawet okiem ciężko je dostrzec <img src="images/smilies/wink.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Wink" title="Wink" /> W żaden sposób nie wpływają na zdjęcia, ale czuję się zobowiązany o nich wspomnieć.<br />
<br />
Obiektyw ostrzy "w punkt" - nie miałem najmniejszych problemów z ostrzeniem na Canonach 5D Mark II ani 5D Mark III. Sprawdzłem go również na 20D i ostrzy bez problemów. Brak back- czy frontfocusa. Rysuje ostro, spokojnie można używać na f/1.4<br />
<br />
<br />
<img src="http://img96.imageshack.us/img96/8084/canonef50mmf14usm01.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm01.jpg]" /><br />
<img src="http://img32.imageshack.us/img32/7872/canonef50mmf14usm02.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm02.jpg]" /><br />
<img src="http://img337.imageshack.us/img337/3856/canonef50mmf14usm03.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm03.jpg]" /><br />
<img src="http://img220.imageshack.us/img220/6946/canonef50mmf14usm04.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm04.jpg]" /><br />
<img src="http://img571.imageshack.us/img571/5671/canonef50mmf14usm05.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm05.jpg]" /><br />
<br />
<br />
<br />
CENA: 930zł<br />
<br />
Kontakt - PW na forum, mail lub telefonicznie 502 091 974. Możliwość odbioru osobistego w Białymstoku lub okolicach.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<span style="font-weight: bold;">Sprzedam obiektyw Canon EF 50mm f/1.4 USM</span><br />
<br />
Mam do sprzedania canonowską "pięćdziesiątkę" ze światłem 1.4. Obiektyw posiadam od nowości. W zestawie:<br />
- pudełko (zapomniałem sfotografować <img src="images/smilies/wink.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Wink" title="Wink" /> )<br />
- instrukcja<br />
- oba oryginalne dekielki<br />
- dorzucam oryginalną osłonę p.słoneczną  (z delikatnymi śladami użytkowania - ryski na dole osłony); od wewnętrznej strony osłona wyłożona jest specjalnym materiałem niwelującym odblaski<br />
<br />
Obiektyw jest w stanie b. dobrym. Nie nosi szczególnych śladów użytkowania, nie posiada rys ani otarć - ani na tubusie ani na szkłach. Nie był mocno eksploatowany bo większość zdjęć robię innymi ogniskowymi (35mm i 85mm).. a mimo tego kupiłem wersję ze światłem 1.2, wiec 1.4 jest jeszcze bardziej zbędny <img src="images/smilies/biggrin.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Big Grin" title="Big Grin" />  W środku obiektywu można dostrzec 2 miniaturowe pyłki, ale nie jestem w stanie pokazać ich na zdjęciach bo nawet okiem ciężko je dostrzec <img src="images/smilies/wink.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Wink" title="Wink" /> W żaden sposób nie wpływają na zdjęcia, ale czuję się zobowiązany o nich wspomnieć.<br />
<br />
Obiektyw ostrzy "w punkt" - nie miałem najmniejszych problemów z ostrzeniem na Canonach 5D Mark II ani 5D Mark III. Sprawdzłem go również na 20D i ostrzy bez problemów. Brak back- czy frontfocusa. Rysuje ostro, spokojnie można używać na f/1.4<br />
<br />
<br />
<img src="http://img96.imageshack.us/img96/8084/canonef50mmf14usm01.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm01.jpg]" /><br />
<img src="http://img32.imageshack.us/img32/7872/canonef50mmf14usm02.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm02.jpg]" /><br />
<img src="http://img337.imageshack.us/img337/3856/canonef50mmf14usm03.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm03.jpg]" /><br />
<img src="http://img220.imageshack.us/img220/6946/canonef50mmf14usm04.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm04.jpg]" /><br />
<img src="http://img571.imageshack.us/img571/5671/canonef50mmf14usm05.jpg" border="0" alt="[Obrazek: canonef50mmf14usm05.jpg]" /><br />
<br />
<br />
<br />
CENA: 930zł<br />
<br />
Kontakt - PW na forum, mail lub telefonicznie 502 091 974. Możliwość odbioru osobistego w Białymstoku lub okolicach.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[SPRZEDAM CANON 5d + GRIP]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1590</link>
			<pubDate>Sun, 08 Apr 2012 19:42:10 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1590</guid>
			<description><![CDATA[Sprzedam aparat CANON 5D z oryginalnym baterry grip.Kupiłem go w czerwcu 2008 roku i jestem jego pierwszym właścicielem. Przebieg około 57 tys klapnięć.Przy 49900 zdjęć w serwisie na Żytniej wymieniony spust,czyszczony filtr i matryca.Przez ostatnie 2 lata używany jako zapasowe body i zrobił maksymalnie 7 tys zdjęć. Stan zewnętrzny bdb +, od nowości folie na wyświetlaczach. Delikatnie wytarcia na sankach od lampy, lekko przetarty pasek od aparatu, u dołu z pod gripem na rogach delikatne ryski. Pełen komplet plus 4 baterie w tym 2 oryginalne.Cena 3500pln.<br />
 Zdjęcia na mail.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Sprzedam aparat CANON 5D z oryginalnym baterry grip.Kupiłem go w czerwcu 2008 roku i jestem jego pierwszym właścicielem. Przebieg około 57 tys klapnięć.Przy 49900 zdjęć w serwisie na Żytniej wymieniony spust,czyszczony filtr i matryca.Przez ostatnie 2 lata używany jako zapasowe body i zrobił maksymalnie 7 tys zdjęć. Stan zewnętrzny bdb +, od nowości folie na wyświetlaczach. Delikatnie wytarcia na sankach od lampy, lekko przetarty pasek od aparatu, u dołu z pod gripem na rogach delikatne ryski. Pełen komplet plus 4 baterie w tym 2 oryginalne.Cena 3500pln.<br />
 Zdjęcia na mail.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[23.03.2012 Nieoficjalne testowanie szkieł przy użyciu złotych płynów]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1579</link>
			<pubDate>Tue, 20 Mar 2012 12:34:07 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1579</guid>
			<description><![CDATA[Pojawił się temat przeprowadzenia testów/pogaduch fotograficznych w bliżej nie ustalonej knajpie w Bstoku, termin to 23.03.2011 piątek ok 18-19. Zbieramy chętnych, propozycje miejsca też można rzucać.<br />
<br />
1. Tomasz Hodun]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Pojawił się temat przeprowadzenia testów/pogaduch fotograficznych w bliżej nie ustalonej knajpie w Bstoku, termin to 23.03.2011 piątek ok 18-19. Zbieramy chętnych, propozycje miejsca też można rzucać.<br />
<br />
1. Tomasz Hodun]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Kupię Nikkora AF 24/2.8 (D lub bez D)]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1575</link>
			<pubDate>Thu, 08 Mar 2012 10:03:48 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1575</guid>
			<description><![CDATA[NIEAKTUALNE]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[NIEAKTUALNE]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[[sprzedam] Sb-900]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1572</link>
			<pubDate>Wed, 07 Mar 2012 10:37:35 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1572</guid>
			<description><![CDATA[Sprzedam lampę Nikon SB-900. Kontakt gg2655001 lub tel. 606-93-83-81.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Sprzedam lampę Nikon SB-900. Kontakt gg2655001 lub tel. 606-93-83-81.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Sprzedam/zamienię futerał pod 80-200 i podobne]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1555</link>
			<pubDate>Tue, 07 Feb 2012 10:03:52 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1555</guid>
			<description><![CDATA[<span style="font-family: Tahoma;">Sprzedam, lub zamienię na mniejszy taki oto futerał (bezczelnie wierna kopia produktów Lowepro <img src="images/smilies/smile.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Smile" title="Smile" />):<br />
<br />
<a href="http://allegro.pl/pokrowiec-futeral-na-obiektyw-fancier-l240-duzy-i2080738057.html" target="_blank">http://allegro.pl/pokrowiec-futeral-na-o...38057.html</a><br />
<br />
Mam 2szt, jednego sobie zostawiam, ale potrzebowałbym w zamian nieco krótszego - takiego, do którego wejdzie sigma 20/1.8, tudzież tamron 28-75 i wszystkie moje stałeczki<br />
<br />
Futerał w absolutnie idealnym stanie - cena 25zł, lub zamiana bez dopłat.<br />
hodunek@gmail.com<br />
tel.660988600</span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<span style="font-family: Tahoma;">Sprzedam, lub zamienię na mniejszy taki oto futerał (bezczelnie wierna kopia produktów Lowepro <img src="images/smilies/smile.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Smile" title="Smile" />):<br />
<br />
<a href="http://allegro.pl/pokrowiec-futeral-na-obiektyw-fancier-l240-duzy-i2080738057.html" target="_blank">http://allegro.pl/pokrowiec-futeral-na-o...38057.html</a><br />
<br />
Mam 2szt, jednego sobie zostawiam, ale potrzebowałbym w zamian nieco krótszego - takiego, do którego wejdzie sigma 20/1.8, tudzież tamron 28-75 i wszystkie moje stałeczki<br />
<br />
Futerał w absolutnie idealnym stanie - cena 25zł, lub zamiana bez dopłat.<br />
hodunek@gmail.com<br />
tel.660988600</span>]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[5D - kupie]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1521</link>
			<pubDate>Sat, 17 Dec 2011 12:11:04 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1521</guid>
			<description><![CDATA[W zasadzie nie ja, ale moja znajoma chce kupic dobra sztuke za odpowiednie pieniadze. Moze ktorys Was chce sprzedac albo zna kogoś kto ma do sprzedania?<br />
<br />
5D, w stanie wizualnym i technicznym jak najlepszym]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[W zasadzie nie ja, ale moja znajoma chce kupic dobra sztuke za odpowiednie pieniadze. Moze ktorys Was chce sprzedac albo zna kogoś kto ma do sprzedania?<br />
<br />
5D, w stanie wizualnym i technicznym jak najlepszym]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Photoshop CS5]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1513</link>
			<pubDate>Tue, 29 Nov 2011 06:47:50 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1513</guid>
			<description><![CDATA[Sprzedam jak poniżej:<br />
<br />
Pakiet:<br />
- Adobe Photoshop CS3<br />
- Adobe Creative Suit Wideo Workshop 3<br />
- Adobe Photoshop CS 5 Upgrade<br />
 <br />
Zestaw instalowany tylko raz.<br />
Pełna Wersja Komercyjna dla Firm. Używany w firmie.<br />
Wystawiam Fakturę VAT. (Szczegóły do ustalenia)<br />
 <br />
Produkt jak Nowy. Stan opakowania wzorowy. Płyty w stanie idealnym.<br />
Produkt dezaktywowany z Bazy Adobe,<br />
W pełni do aktywacji i pobierania aktualizacji.<br />
 <br />
JEST TO 100% LEGALNA KOPIA NA RYNEK EUROPEJSKI<br />
DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO. <br />
<br />
Cena, szczegóły itp na priv lub meila  bartosz.klepacki@gmail.com]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Sprzedam jak poniżej:<br />
<br />
Pakiet:<br />
- Adobe Photoshop CS3<br />
- Adobe Creative Suit Wideo Workshop 3<br />
- Adobe Photoshop CS 5 Upgrade<br />
 <br />
Zestaw instalowany tylko raz.<br />
Pełna Wersja Komercyjna dla Firm. Używany w firmie.<br />
Wystawiam Fakturę VAT. (Szczegóły do ustalenia)<br />
 <br />
Produkt jak Nowy. Stan opakowania wzorowy. Płyty w stanie idealnym.<br />
Produkt dezaktywowany z Bazy Adobe,<br />
W pełni do aktywacji i pobierania aktualizacji.<br />
 <br />
JEST TO 100% LEGALNA KOPIA NA RYNEK EUROPEJSKI<br />
DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO. <br />
<br />
Cena, szczegóły itp na priv lub meila  bartosz.klepacki@gmail.com]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Zamienię Nikona 85/1,4 D na...]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1486</link>
			<pubDate>Sun, 16 Oct 2011 08:53:52 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1486</guid>
			<description><![CDATA[1) Nikona 85/1,8 D z dopłatą jego posiadacza<br />
2) Nikona 80-200 ED D "N" (dwupierścieniowy, stopa statywowa, bez wad: brak ostrości na 200 mm, mydełko w zakresie 150-200 mm, BF do 2,5 m)<br />
3) Nikona 135/2 DC z moją dopłatą<br />
Obiektyw używany w bardzo dobrym stanie, normalne ślady użytkowania. W 100% sprawny technicznie, bez problemów optycznych (z moim d700), kupiony w 2009 r. (1. właściciel, komplet dokumentów, pudełko). Oferty na PW.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[1) Nikona 85/1,8 D z dopłatą jego posiadacza<br />
2) Nikona 80-200 ED D "N" (dwupierścieniowy, stopa statywowa, bez wad: brak ostrości na 200 mm, mydełko w zakresie 150-200 mm, BF do 2,5 m)<br />
3) Nikona 135/2 DC z moją dopłatą<br />
Obiektyw używany w bardzo dobrym stanie, normalne ślady użytkowania. W 100% sprawny technicznie, bez problemów optycznych (z moim d700), kupiony w 2009 r. (1. właściciel, komplet dokumentów, pudełko). Oferty na PW.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[sprzedam obiektywy nikon]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1477</link>
			<pubDate>Mon, 03 Oct 2011 12:36:11 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1477</guid>
			<description><![CDATA[Hej <br />
są do kupienia:<br />
AF-S NIKKOR 50 mm f/1,4G kilka razy użyty<br />
105 mm f/2,8G AF-S VR Micro-Nikkor stan bardzo dobry<br />
70-300 mm f/4,5-5,6G AF-S VR Zoom-Nikkor - nowy, ze dwa razy założony<br />
<br />
kontakt do właściciela : darfot@poczta.fm  Darek Dziedzic]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Hej <br />
są do kupienia:<br />
AF-S NIKKOR 50 mm f/1,4G kilka razy użyty<br />
105 mm f/2,8G AF-S VR Micro-Nikkor stan bardzo dobry<br />
70-300 mm f/4,5-5,6G AF-S VR Zoom-Nikkor - nowy, ze dwa razy założony<br />
<br />
kontakt do właściciela : darfot@poczta.fm  Darek Dziedzic]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[[S] 70-200/4L, 50/1.4]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1415</link>
			<pubDate>Mon, 30 May 2011 12:05:48 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1415</guid>
			<description><![CDATA[Zbieram na 135L <img src="images/smilies/biggrin.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Big Grin" title="Big Grin" /><br />
<br />
70-200/4L w bardzo dobrym stanie, jedyny minus- dwie mikroryski, tzw. papierówki na powłoce przedniej soczewki. W żaden sposób nie wpływają na pracę obiektywu, znajdują się tuż obok gwintu filtra. Pełen komplet fabryczny. Szkło świetne, nigdy mnie nie zawiodło.<br />
Cena 1600zł<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-04.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-04.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-05.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-05.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-06.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-06.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-07.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-07.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-08.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-08.jpg]" /><br />
<br />
<br />
50 1.4 w świetnym stanie. Od nowości u mnie, kupione u Towersa. Ostra sztuka, do której nie mam żadnych zastrzeżeń. W komplecie wszystko co dała fabryka + nieorginalna osłona p/s. Jedyny minus - jakiś mały paproch w środku. Nie widać go na zdjęciach. <br />
<span style="font-weight: bold;">SPRZEDANE</span>]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Zbieram na 135L <img src="images/smilies/biggrin.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Big Grin" title="Big Grin" /><br />
<br />
70-200/4L w bardzo dobrym stanie, jedyny minus- dwie mikroryski, tzw. papierówki na powłoce przedniej soczewki. W żaden sposób nie wpływają na pracę obiektywu, znajdują się tuż obok gwintu filtra. Pełen komplet fabryczny. Szkło świetne, nigdy mnie nie zawiodło.<br />
Cena 1600zł<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-04.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-04.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-05.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-05.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-06.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-06.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-07.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-07.jpg]" /><br />
<br />
<img src="http://i827.photobucket.com/albums/zz193/ghrond/folki-08.jpg" border="0" alt="[Obrazek: folki-08.jpg]" /><br />
<br />
<br />
50 1.4 w świetnym stanie. Od nowości u mnie, kupione u Towersa. Ostra sztuka, do której nie mam żadnych zastrzeżeń. W komplecie wszystko co dała fabryka + nieorginalna osłona p/s. Jedyny minus - jakiś mały paproch w środku. Nie widać go na zdjęciach. <br />
<span style="font-weight: bold;">SPRZEDANE</span>]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[[Sprzedam] C40D + T17-50mm F2.8 + C50mm 1.8]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1408</link>
			<pubDate>Sun, 15 May 2011 10:49:46 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1408</guid>
			<description><![CDATA[Mam do sprzedania komplet:<br />
<br />
<span style="font-weight: bold;">Canon EOS 40D</span> (stan b.dobry, sprawny w 100%, przebieg 22 tyś., oczywiście opakowanie, kable, płyty, instrukcje, 2 baterie)<br />
<span style="font-weight: bold;">Tamron DiII SP AF17-50mm/F2.8 XR</span> (założony od nowości filtr Hoya super Pro1 UV[0], osłona tulipan, stan b. dobry, sprawny w 100%)<br />
<span style="font-weight: bold;">Canon 50mm 1.8 II</span> (sprawny w 100%)<br />
<br />
Brak wad ukrytych wszystko sprawne. Szkła oczywiście czyste z każdej strony, w środku żadnych paprochów.<br />
<br />
Jeżeli ktoś potrzebuje zdjęć lub więcej informacji to mogę wysłać na @.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Mam do sprzedania komplet:<br />
<br />
<span style="font-weight: bold;">Canon EOS 40D</span> (stan b.dobry, sprawny w 100%, przebieg 22 tyś., oczywiście opakowanie, kable, płyty, instrukcje, 2 baterie)<br />
<span style="font-weight: bold;">Tamron DiII SP AF17-50mm/F2.8 XR</span> (założony od nowości filtr Hoya super Pro1 UV[0], osłona tulipan, stan b. dobry, sprawny w 100%)<br />
<span style="font-weight: bold;">Canon 50mm 1.8 II</span> (sprawny w 100%)<br />
<br />
Brak wad ukrytych wszystko sprawne. Szkła oczywiście czyste z każdej strony, w środku żadnych paprochów.<br />
<br />
Jeżeli ktoś potrzebuje zdjęć lub więcej informacji to mogę wysłać na @.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[[Sprzedam] Samyang 8 mm, Sigma 24-70 EX DG 2,8]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1399</link>
			<pubDate>Mon, 09 May 2011 14:09:42 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1399</guid>
			<description><![CDATA[Jak w temacie do sprzedania :<br />
<br />
1. niespełna półroczny samyang 8 mm wersja pod canona. Użyty dwa - trzy razy. Wszystko jak w zestawie. <br />
<br />
2 sigma 24-70 EX DG Macro F/ 2.8. Obiektyw ma ponad 2 lata. Średnio używany. Charakterystyczne otarcia mieszka na obudowie. W zestawie filtr. <br />
<br />
<br />
Powód sprzedaży: wyzbywam się tego czego nie używam.<br />
<br />
Wszelkie pytania na priv.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Jak w temacie do sprzedania :<br />
<br />
1. niespełna półroczny samyang 8 mm wersja pod canona. Użyty dwa - trzy razy. Wszystko jak w zestawie. <br />
<br />
2 sigma 24-70 EX DG Macro F/ 2.8. Obiektyw ma ponad 2 lata. Średnio używany. Charakterystyczne otarcia mieszka na obudowie. W zestawie filtr. <br />
<br />
<br />
Powód sprzedaży: wyzbywam się tego czego nie używam.<br />
<br />
Wszelkie pytania na priv.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[[sprzedam] Nikkor 18-200vr]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1394</link>
			<pubDate>Mon, 25 Apr 2011 09:15:07 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1394</guid>
			<description><![CDATA[sprzedam Nikon Nikkor AF-S DX 18-200 mm f/3.5-5.6G IF-ED VR]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[sprzedam Nikon Nikkor AF-S DX 18-200 mm f/3.5-5.6G IF-ED VR]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[filtr korekcyjny]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1373</link>
			<pubDate>Fri, 25 Mar 2011 18:27:19 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1373</guid>
			<description><![CDATA[Może ma ktoś do sprzedania  (kawałek powiedzmy 20 na 20 cm) filterek korekcyjny do jarzeniówek (zielony)?<br />
Tak małej ilości nie opłaca się ciągnąć przez kuriera czy pocztę <img src="images/smilies/smile.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Smile" title="Smile" /> Jak coś proszę o PW lub maila <img src="images/smilies/smile.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Smile" title="Smile" /><br />
pozdrówka]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Może ma ktoś do sprzedania  (kawałek powiedzmy 20 na 20 cm) filterek korekcyjny do jarzeniówek (zielony)?<br />
Tak małej ilości nie opłaca się ciągnąć przez kuriera czy pocztę <img src="images/smilies/smile.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Smile" title="Smile" /> Jak coś proszę o PW lub maila <img src="images/smilies/smile.gif" style="vertical-align: middle;" border="0" alt="Smile" title="Smile" /><br />
pozdrówka]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Sprzedam Nikona 85/1,4 D AF]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1370</link>
			<pubDate>Tue, 22 Mar 2011 13:02:53 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1370</guid>
			<description><![CDATA[Sprzedam Nikona Nikkora 85 f/1,4 D. Obiektyw w pełni sprawny, z deklami, stan idealny bez rys. Jestem 1. właścicielem.<br />
Aby uzyskać dodatkowe informacje lub sample, skontaktuj się ze mną przez gg 1419992. Możliwa w rozliczeniu zamiana na używaną stałkę N85/1,8 z dopłatą. Oferuję pomocną dłoń Roberta Boreckiego.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Sprzedam Nikona Nikkora 85 f/1,4 D. Obiektyw w pełni sprawny, z deklami, stan idealny bez rys. Jestem 1. właścicielem.<br />
Aby uzyskać dodatkowe informacje lub sample, skontaktuj się ze mną przez gg 1419992. Możliwa w rozliczeniu zamiana na używaną stałkę N85/1,8 z dopłatą. Oferuję pomocną dłoń Roberta Boreckiego.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Sprzedam Nikona 17-35/2,8 AF-S]]></title>
			<link>http://pofo.pl/showthread.php?tid=1369</link>
			<pubDate>Tue, 22 Mar 2011 12:53:29 +0000</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://pofo.pl/showthread.php?tid=1369</guid>
			<description><![CDATA[Potrzebujesz jasnego, profesjonalnego zooma reporterskiego, idealnego pożeracza szerokich kadrów?<br />
Sprzedam Nikona Nikkora 17-35/ 2,8 ED AF-S. Obiektyw w pełni sprawny, z deklami, stan idealny bez rys, w zestawie wszystko co dała fabryka. Jestem 1. właścicielem.<br />
Aby uzyskać dodatkowe informacje lub sample, skontaktuj się ze mną przez gg 1419992. Możliwa w rozliczeniu zamiana na używaną stałkę N24/2,8 z dopłatą. Oferuję pomocną dłoń Roberta Boreckiego.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Potrzebujesz jasnego, profesjonalnego zooma reporterskiego, idealnego pożeracza szerokich kadrów?<br />
Sprzedam Nikona Nikkora 17-35/ 2,8 ED AF-S. Obiektyw w pełni sprawny, z deklami, stan idealny bez rys, w zestawie wszystko co dała fabryka. Jestem 1. właścicielem.<br />
Aby uzyskać dodatkowe informacje lub sample, skontaktuj się ze mną przez gg 1419992. Możliwa w rozliczeniu zamiana na używaną stałkę N24/2,8 z dopłatą. Oferuję pomocną dłoń Roberta Boreckiego.]]></content:encoded>
		</item>
	</channel>
</rss>
