GRAFIKA

Zaproszenia ślubne

Poniżej przedstawiam kilka propozycji zaproszeń ślubnych. Nie ograniczam się do konkretnego stylu, dlatego znajdziecie tutaj zaproszenia glamour, boho, rustykalne, ale także klasyczne i proste zaproszenia ślubne pasujące do wielu różnych stylizacji ślubnych.

Zbiór wzorów zaproszeń ślubnych systematycznie się zmienia. Poszerzając możliwości techniczne proponuję coraz to nowe wzory zaproszeń na wesele oraz pasujące do nich dodatki tj. winietki, zawieszki, menu weselne, numery stołów itd.

Wszystkie zaproszenia ślubne zaprojektowane są z zachowaniem największej staranności i dbałości o detale.

Uwielbiam kreatywne wyzwania!


Zaproszenie ślubne FLAMING

Zaproszenie ślubne w stylu tropikalnym z motywami egzotycznych roślin. Tematyka botaniczna, zgodna z najnowszymi trendami. Charakterystyczny jest tu rysunek różowych flamingów na tle zielonych liści. Zaproszenie w formie trzech kart.

popup image
popup image
popup image
popup image

Zaproszenie ślubne KWIATOWA POEZJA

Zaproszenie ślubne z motywem kwiatowym.  Różowa rama dodaje elegancji, doskonale skomponuje się z podobnymi motywami w oprawie ślubnej. Zaproszenie w formie dwóch kart.

popup image
popup image

Zaproszenie ślubne EKO

Zaproszenie ślubne EKO to propozycja dla osób, które lubią minimalizm i prostotę. Przepiękny motyw przewodni ceremonii w stylu rustykalnym, a także podczas przyjęć minimalistycznych i eleganckich. Zaproszenie w formie dwóch kart wraz z zawieszką.

popup image
popup image
popup image

Złocone menu weselne w stylu glamour. Ślubne menu / karta potraw weselnych BELISA stanowi elegancki dodatek a zarazem świetna ozdoba stołów z planem posiłków, która pozwoli gościom na poznanie dań serwowanych podczas przyjęcia. Menu w formie jednej dwustronnej karty.

popup image

UDOSTĘPNIJ

Następny projekt
UX/UI DESIGN
Makiety UX